Πρόγραμμα 5ου Τουρνουά ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ - ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 


KATHΓΟΡΙΑ  2011/12  (ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

AOK

ΑΕΚ

ΝΕΣΤΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

10.00

ΑΟΚ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

1

1-4

10.25

ΑΕΚ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

1

1-2

10.25

ΝΕΣΤΟΣ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2

3-4

10.50

ΑΟΚ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

1

 0-6

10.50

ΑΕΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

2

 6-0

11.15

ΝΕΣΤΟΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

1

 2-0

11.15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2

 2-2

11.40

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

1

 6-0

11.40

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

2

 4-1
 

                               ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΩΝ
        4ος ΟΜΙΛΟΣ                    5ος ΟΜΙΛΟΣ                          6ος ΟΜΙΛΟΣ

1ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ          1ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ               3ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ

2ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ          2ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ               3ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ
1ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ          2ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ               3ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

12.05

ΚΡΗΝΗ - ΑΟΚ

1

2-3

12.05

ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΕΚ

2

1-2

12.30

Κ.ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΕΡΝΗ

1

2-1

12.30

ΑΕΚ - Ν.ΚΑΡΒΑΛΗ

2

3-0

12.55

ΠΕΡΝΗ - ΝΕΣΤΟΣ

1

0-2

12.55

ΝΕΑ ΚΑΡΒΑΛΗ - Κ.ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

2

1-3

13.20

ΝΕΣΤΟΣ - ΚΡΗΝΙΔΕΣ

1

0-1

13.20

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ

2

1-2

13.45

ΑΟΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ

1

0-1

13.45

Κ.ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ(4) - ΝΕΣΤΟΣ (3)

2

0-2

14.10

ΑΕΚ (1)- ΚΡΗΝΙΔΕΣ (2)

1

 2-1

14.30

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

KATHΓΟΡΙΑ  2010  (ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ

AEK

ΝΕΣΤΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

10.00

ΑΟΚ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

3

 4-2

10.25

ΑΕΚ - ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

3

0-2

10.25

ΝΕΣΤΟΣ -ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

4

2-4

10.50

ΑΟΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

3

 1-3

10.50

ΑΕΚ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

4

 0-5

11.15

ΝΕΣΤΟΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

3

0-5

11.15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

4

4-5

11.40

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

3

 2-3

11.40

ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

4

0-4

                                               ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

                     4ος ΟΜΙΛΟΣ                    5ος ΟΜΙΛΟΣ                               6ος ΟΜΙΛΟΣ

             1ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ           1ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ                    3ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ

             2ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ           2ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ                    3ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ

             1ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ           2ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ                    3ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

12.05

ΠΕΡΝΗ - ΝΕΣΤΟΣ

3

0-3

12.05

ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΠΟΞ

4

1-1

12.30

Κ.ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΟΚ

3

0-3

12.30

ΑΠΟΞ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

4

 1-2

12.55

ΑΟΚ - ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

3

0-2

12.55

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ

4

3-0

13.20

ΠΑΟΚ - Κ.ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

3

3-0

13.20

ΝΕΣΤΟΣ - ΑΕΚ

4

4-2

13.45

ΠΕΡΝΗ - ΑΕΚ

3

0-3

13.45

ΑΠΟΞ (3)- ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ (4)

4

3-0

14.10

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ(1) - ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ(2)

3

2-2(3-2)

14.30

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

KATHΓΟΡΙΑ  2009  (ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5)

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

AOK

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΜΙΣΣΟΣ

 

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

 

15.00

ΑΟΚ - ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

0-1  

15.30

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

1

 0-0  

15.30

ΑΜΙΣΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

2

 0-3  

16.00

ΑΟΚ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

1

 1-0  

16.00

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

2

 3-3  

16.30

ΑΜΙΣΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

1

 1-4  

16.30

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

2

 4-0  

17.00

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

1

 1-0  

17.00

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

2

 0-2  

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

              4ος ΟΜΙΛΟΣ                        5ος ΟΜΙΛΟΣ                           6ος ΟΜΙΛΟΣ

        1ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ             1ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ              3ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ

        2ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ             2ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ              3ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ

        1ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ             2ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ              3ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ

 

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

17.30

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ - Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ

1

1-1  

17.30

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

2

1-1  

18.00

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. - ΑΟΚ

1

0-1  

18.00

Δ.ΔΡΑΜΑΣ - Ν.ΧΡΙΣΤΟΥ

2

0-3  

18.30

ΑΟΚ - ΟΡΦΕΑΣ

1

4-0  

18.30

ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΥ - ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2

2-1  

19.00

ΟΡΦΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.

1

0-0  

19.00

Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

2

1-3  

19.30

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

1

3-1  

19.30

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(4) - ΑΚΡΙΤΑΣ(3)

2

1-1 (2-3ΠΕΝ.)  

20.00

Ν.ΧΡΙΣΤΟΥ(1) - ΑΟΚ(2)

1

3-0  

20.30

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 


KATHΓΟΡΙΑ  2008  (ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

AOK

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

15.00

ΑΟΚ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

3

4-0

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

3

0-1

15.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

4

 1-1

16.00

ΑΟΚ - ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

3

 3-0

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ -  ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

4

0-4

16.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

3

 0-4

16.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

4

0-2

17.00

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ  -  ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

3

1-2

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

4

0-0

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

                  4ος ΟΜΙΛΟΣ                     5ος ΟΜΙΛΟΣ                               6ος ΟΜΙΛΟΣ

          1ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ           1ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ                     3ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ

           2ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ          2ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ                    3ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ
         1ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ           2ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ                     3ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

17.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3

 0-1

17.30

ΑΟΚ - Ν.ΚΡΗΝΗ

4

 2-0

18.00

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ- ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

3

2-0

18.00

Ν.ΚΡΗΝΗ - ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

4

0-0

18.30

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

3

1-2

18.30

ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ - Α.Ο.Κ.

4

 2-2

19.00

ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

3

1-0

19.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ - ΠΕΡΝΗ

4

 3-0

19.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ - ΠΕΡΝΗ

3

3-0

19.30

ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ(4) - ΠΑΟΚΔΡΑΜΑΣ(3)

4

0-2

20.00

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑ(2) - ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ(1)

3

0-1

20.30

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

KATHΓΟΡΙΑ  2006/07  (ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

09.30

ΑΟΚ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ

1

 0-2

10.00

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

1

0-4

10.00

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

2

1-0

10.30

ΑΟΚ -  ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

1

0-4

10.30

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

2

0-0

11.00

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

1

3-0

11.00

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ -  ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

2

0-2

11.30

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

1

1-0

11.30

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

2

0-1

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

              4ος ΟΜΙΛΟΣ                        5ος ΟΜΙΛΟΣ                                    6ος ΟΜΙΛΟΣ

        1ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ         1ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ                        3ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ

        2ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ         2ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ                         3ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ
        1ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ         2ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ                         3ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

12.00

ΑΟΚ - ΑΠΟΞ

1

3-0

12.00

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

2

3-0

12.30

ΟΡΦΕΑΣ Ξ. - Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ

1

1-1

12.30

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - Β.ΔΡΑΜΑΣ

2

0-0

13.00

ΑΜΙΣΣΟΣ-ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

1

2-1

13.00

ΒΟΡΕΙΟΙ - ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

2

 0-1

13.30

ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

1

3-1

13.30

Α.Π.Ο.Ξ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

2

 1-0

14.00

Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

1

2-1

14.00

ΒΟΡΕΙΟΙ (3) - ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ(4)

2

4-3

14.30

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ(2) - Ν. ΑΜΙΣΣΟΣ(1)

1

0-1

15.00

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

KATHΓΟΡΙΑ  2004/05 (ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΚΟΡ

15.00

ΑΟΚ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

1

1-1

15.30

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

1

 0-1

15.30

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   - ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

2

 0-1

16.00

ΑΟΚ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

1

 2-1

16.00

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ - ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

2

1-0

16.30

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

1

 3-0

16.30

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ

2

 1-0

17.00

ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ - ΑΠΟ ΞΑΝΘΗΣ

1

3-0

17.00

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

2

1-1

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

                   4ος ΟΜΙΛΟΣ                    5ος ΟΜΙΛΟΣ                                6ος ΟΜΙΛΟΣ

      1ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ          1ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ                   3ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ

            2ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ         2ος του 1ου ΟΜΙΛΟΥ                    3ος του 2ου ΟΜΙΛΟΥ
           1ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ          2ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ                    3ος του 3ου ΟΜΙΛΟΥ

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

17.30

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - ΚΕΡ.ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

1

1-5

17.30

AOK - N.AMIΣΣΟΣ

2

2-1

18.00

ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

1

 

18.00

Ν.ΑΜΙΣΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

2

 

18.30

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΚΡ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

1

 

18.30

ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ - ΑΟΚ

2

 

19.00

ΑΚΡ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Ν.ΑΠΑΛΟΥ

1

 

19.00

ΚΕΡ.ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΠΟΞ

2

 

19.30

ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - ΑΠΟΞ

1

 

19.30

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - οι ομάδες που κατατάχτηκαν 2ες στον 4ο &  5ο όμιλο

2

 

20.00

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - οι ομάδες που κατατάχτηκαν 1ες στον 4ο &  5ο όμιλο

1

 

20.30

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

5o Tουρνουά "ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ"

Untitled3 1b

Το διοικητικό συμβούλιο του Α.Ο.Καβάλα ανακοινώνει την διοργάνωση του 5ου τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου στην μνήμη του αείμνηστου προέδρου μας ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΠΑΤΣΗ. Το τουρνουά θα διεξαχθεί το Σάββατο 5 (10:00-20:30) και την Κυριακή 6 Μαΐου(09:30-20:30) για τις κατηγορίες 2004/05, 2006/07, 2008, 2009, 2010, 2011/12. Είναι ιδιαίτερα τιμητική για το σωματείο μας η μεγάλη ανταπόκριση των 23 ομάδων που θα συμμετέχουν με 54 τμήματα και περίπου 700 αθλητές (συνολικά θα διεξαχθούν 110 αγώνες). Η συμμετοχή είναι δωρεάν ενώ θα δοθούν πρόγευμα, αναμνηστικά σε όλους τους αθλητές αλλά και έπαθλα σε κάθε ομάδα για την συμμετοχή της.

   Ευχαριστούμε θερμά την Δήμαρχο κ.Τσανάκα και τον Δήμο Καβάλας που για άλλη μια φορά βρίσκονται στο πλευρό μας και στηρίζουν με κάθε τρόπο την προσπάθεια μας τόσο για την ανάπτυξη του αθλητισμού όσο και για να τιμήσουμε τον Χρήστο Μπάτση για την τεράστια προσφορά του στον Α.Ο.Καβάλα και την πόλη μας.          

    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ AΓΩΝΩΝ          ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ - ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ   

Και πάλι στις 128 καλύτερες ακαδημίες του ΟΠΑΠ

akadimia2017aΤο Δ.Σ. του Α.Ο.Καβάλα βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει πως για δεύτερη συνεχόμενη φορά η ακαδημία ποδοσφαίρου μας μετά από αξιολόγηση συγκέντρωσε μαζί με ακόμα 127 ακαδημίες απ’όλη την Ελλάδα μια από τις πιο υψηλές βαθμολογίες, και ανανέωσε την συμμετοχή της στο πρόγραμμα ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΟΠΑΠ. Το πρόγραμμα στηρίζεται στις κατευθυντήριες γραμμές της UEFA και τις αρχές του Grassroots, που αποτελούν το καλύτερο νεανικό αθλητικό μοντέλο παγκοσμίως.
   Κατά την αξιολόγηση στην οποία υποβλήθηκαν εκατοντάδες ακαδημίες αξιολογήθηκε το επίπεδο της επιστημονικής κατάρτισης και ικανότητας των προπονητών, η ύπαρξη και εφαρμογή ολοκληρωμένου προπονητικού σχεδίου και πλάνου ανάπτυξης που βασίζεται στην σύγχρονη προπονητική και τις αρχές της UEFA, η τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους κλειστούς και ανοικτούς χώρους, η καθημερινή αποτύπωση στοιχείων των επιδόσεων των νεαρών αθλητών, η σωστή συντήρηση των εγκαταστάσεων και η επάρκεια του αθλητικού εξοπλισμού.
Μετά από αυτή την διάκριση, η ακαδημία του Α.Ο.Κ. και οι αθλητές της θα επωφεληθούν από ένα  ολοκληρωμένο εκπαιδευτικό πρόγραμμα που περιλαμβάνει:

  • Ασφαλιστική κάλυψη σε περίπτωση τραυματισμών καθ’ όλη τη διάρκεια των προπονήσεων και των αγώνων.
  • Υψηλής ποιότητας αθλητικό υλικό.
  • Επιστημονική υποστήριξη από ειδικευμένους παιδιάτρους, παιδοψυχολόγους και διατροφολόγους.
  • Προπονητικές κατευθύνσεις για τις συγκεκριμένες ηλικίες με βάση τα διεθνή πρότυπα της UEFA και της FIFA.

Συμμετοχή σε ποδοσφαιρικά τουρνουά με εκπαιδευτικό, αλλά και ψυχαγωγικό χαρακτήρα που θα διοργανωθούν σε 10 πόλεις της Ελλάδος.

Ολοκληρώθηκε το 4ο τουρνουά ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ

Untitled 8Ολοκληρώθηκε την Κυριακή το 4o τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ, το οποίο κατά γενική ομολογία ήταν και το καλύτερο οργανωτικά...μέχρι το επόμενο ενώ δεν έλειψε ούτε το θέαμα ούτε και η διασκέδαση των νεαρών αθλητών. Στις 2 μέρες του τουρνουά, διεξήχθησαν συνολικά 95 από τους 110 αγώνες που είχαν προγραμματιστεί, μιας και δυστυχώς την Κυριακή το απόγευμα η βροχόπτωση δεν επέτρεψε την ολοκλήρωση της β' φάσης για την κατηγορία 2005/2006. Σε όλες τις ομάδες απονεμήθηκαν κύπελλα αλλά και αναμνηστικά διπλώματα στους αθλητές τους. Ευχαριστούμε θερμά τους προπονητές της ακαδημίας μας και όλες τις ομάδες που συμμετείχαν στο τουρνουά. Είναι σημαντικό πως έμειναν όλοι ικανοποιημένοι, ιδιαίτερα οι ομάδες από την Θεσσαλονίκη και την Ημαθία που επισκέφτηκαν πρώτη φορά την πόλη μας και διανυκτέρευσαν σε αυτήν.
Ευχαριστούμε θερμά τους αθλητές του εφηβικού τμήματος και τους γονείς της ακαδημίας( Xρήστο Βλησίδη,Γκόγκο Θανάση, Δημήτρη Κοψαχείλη,Βασίλη Πολυκάρπου, Δημήτρης Καραγιαννίδης, Panagiotis Tsoumpoutsonis, Dimitris Vranas Ευαγγελία Βρανά, Έφη Γερακίνη Βακιρτζή, Rea Triantafillidou, Μιχαήλ Κεσόγλου, Σοφια Γρηγοριαδου , τις οικογένειες Γιάννη Παπαποστόλου, Κυριάκου Μανιού,Tάκη Παναγιωτίδη) για την αμέριστη βοήθεια τους στην διοργάνωση. Επίσης, τις επιχειρήσεις ΕΛΛΑΓΡΟΛΙΠ ΑΕΒΕ, Ψητοπωλείο Δεληκάρη, Aparto Bistro Cafe, Cafe Φιλαδελφείας 3, Eίδη υγιεινής Παπαϊωάννου, Ιχθυοπωλεία Πουλής-Καραμπουρνιώτης, Τσάι Tuvunu, Auto Φουρτούνας, Μάρμαρα Δερμιτζάκη, Κάβα Αργυρίου, Θαλασσινές γεύσεις "Ατλαντίδα", Αρτοποιείο Δημοσθενίδου (Κοκκινόχωμα),Μηχανουργείο Μ.Τσουλφίδη, και την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης - Παράρτημα N. Καβάλας που για άλλη μια φορά ήταν στο πλευρό μας.
Τέλος, είναι σημαντικό να τονίσουμε την σημαντική στήριξη από τον Δήμο Καβάλας και την κ. Δήμητρα Τσανάκα, την ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ και την κ. Αναστασία Ιωσηφίδου, την ΕΠΣ Καβάλας και τον κ.Ευσταθιάδη αλλά και τους υπαλλήλους της Διεύθυνσης Αθλητισμού και τον κ. Γιώργος Φιλόσογλου , της ΔΕΥΑΚ και τον κ. Ξανθόπουλο, καθώς επίσης και της Διεύθυνσης Καθαριότητας και την κ. Κορίνα Χιώτη-Πρασσά.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

4ο τουρνουά "ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ"

poster tournoua 17   Λίγες ώρες έμειναν για την έναρξη του 4ου τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου "ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ", καθώς το Σάββατο και την Κυριακή 6-7 Μαΐου θα υποδεχτούμε στο προπονητικό κέντρο του ΑΟΚ (πίσω από το κολυμβητήριο) 21 ομάδες και περίπου 700 εκκολαπτόμενους ποδοσφαιρικούς αστέρες.
   Οι εργασίες βελτίωσης των εγκαταστάσεων ολοκληρώνονται, μιας και το εν λόγω τουρνουά έχει γίνει θεσμός και στόχος μας είναι κάθε χρόνο να ικανοποιούμε ακόμα περισσότερο τις φιλοξενούμενες ομάδες.

   Συνολικά θα διεξαχθούν 110 αγώνες για τις κατηγορίες 2003/04, 2005/06, 2007, 2008/09, 2010/2011 ενώ θα συμμετέχουν ομάδες από την Βέροια, την Θεσσαλονίκη, την Δράμα, την Ξάνθη, την Θάσο και την Καβάλα. Η συμμετοχή είναι δωρεάν και θα δοθεί πρόγευμα, αναμνηστικά σε όλους τους αθλητές και έπαθλα σε όλες τις ομάδες σε κάθε κατηγορία.

   Στόχος του τουρνουά είναι αφενός μεν να τιμήσουμε τον αείμνηστο πρόεδρο μας "ΧΡΗΣΤΟ ΜΠΑΤΣΗ" που έβαλε τις σημαντικότερες βάσεις ώστε ο ΑΟΚ να γράψει ιστορία στο Ελληνικό ποδόσφαιρο και αφετέρου η προώθηση του αθλητισμού, της φιλίας και του ευ αγωνίζεσθε , η ανάπτυξη σχέσεων κι η επιπλέον απόκτηση εμπειριών μεταξύ αθλητών, προπονητών και υπευθύνων των ακαδημιών.
   Το Διοικητικό συμβούλιο του Α.Ο.Καβάλα ευχαριστεί όλους τους υποστηρικτές και χορηγούς που συμβάλλουν τα μέγιστα στην διοργάνωση.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΟΡΟΙ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ